ПОЛЕ. НІЧ. НА ТРАСІ ДВІ АКТРИСИ

 

Автор – Тетяна Щастіна

 

Як відомо, найцікавіше відбувається завжди за кулісами. Принаймні, без глядачів. Особливо, якщо то поїздка на фестиваль до Дніпропетровська. А якщо вона була ще й не, як зазвичай, потягом, а в приватному авто? Вже цікаво, чи не так? Звичайно, адже хіба в акторів бувають поїздки без пригод? Особливо, коли мова йде про Дениса Щербака, Людмилу Травєннікову, Дмитра Левенка та Єву Прохоренко. А очолював цю гоп-компанію відомий жартівник Олександр Мірошниченко. Розселили учасників фестивалю в готелі під назвою «Гуртожиток». На той час там також мешкали донецькі заводські парубки, що нагнали страху на Єву з Людою, не ховаючи своїх безсоромних поглядів біля спільного санвузла. Були й інші випадки, які акторам хотілося б якнайшвидше забути. Наприклад, падіння карнизу з казенними шторами на Єву підчас її безтурботного сну. Але найцікавіше чекало попереду – це дорога назад.

Всі учасники мирно поверталися додому, радіючи, що на цей раз своє вже відфестивалили. Аж раптом під Світловодськом пробилося колесо. Після 18.00 провінціальне містечко вже готувалося до сну. Тому знайти когось, хто б міг вирішити проблему, вдалося не так швидко. На допомогу прийшла сім’я, що володіла місцевим магазинчиком. Його хазяйка намагалася підтримувати з Євою світську бесіду. Одночасно Єва поширювала свій словниковий запас нелітературної лексики, завдяки чоловіку хазяйки, що поряд міняв колесо. Син хазяйки пишався своєю причасністю до шоу-бізнесу. Як виявилося, у вільний час розвозив декорації. Що ж, «все работы хороши». Впоравшись з черговим випробуванням, група відважних рушила далі.

Коли до Києва лишалось якихось 160 км, нове колесо вирішило, що з нього досить терпіти нерівності доріг, і повторило долю попереднього колеги. Все б нічого, але на годиннику перша ночі. Пейзаж нічного поля оптимізму не додавав. Пробіжки Діми до села по допомогу результату не дали. Треба було зупинити когось на трасі, щоб попросити запасне колесо. Чоловіки виявилися тут безпорадними. Єва прокинулась від оклику Люди: «Єва, піднімайся, час йти на трасу, треба працювати!». Перед дівчатами зупинялося чимало зацікавлених. Але, побачивши поряд Дениса з монтировкою, чомусь всі поспішали по справах. Після того, що їй довелось пережити, Єва «в серцях» мовила Люді: «Все, ти більше не моя «favorite actress!». Але це навіть не погіршило настрою Люди, якій було веселіше за всіх. Вона розважалась серед ночі, фотографуючи стурбованих колег.

Притомившись, всі полягали в машині один на одного, воліючи забутися у передранковому сні. На ранок покладалися великі надії, адже мав приїхати друг Дениса і привезти нове колесо. Треба було увімкнути фари, щоб ніхто раптом не наїхав на вже постраждалий автомобіль. Але карбюратор було шкода, тому горе-мандрівники вирішили прикрити автомобіль сріблястою декорацією «задника», що вночі яскраво виблискувала, завдяки чому автомобіль здалеку здавався якимось НЛО. Саме це привернуло до себе увагу декількох водіїв, що, підїхавши, підходили ближче краще роздивитись дивний придорожній обєкт.

Зранку приїхав друг Дениса з колесом, але без ключа для монтування. Тож, довелося ще шукати інструмент. Пізніше Діма розповів, що його співробітник того ж ранку теж повернувся зі Світловодська з двома пробитими колесами. А Денис зауважив: «Коли маєш з собою «запаску», колесо ніколи не пробивається. А коли не маєш, то аж два рази лопнуло». О девятій ранку героїчна трупа таки вїхала до Києва. Ото пофестивалили!J